mission.JPG

Zīmolu aromáma ar mīlestību un degsmi ir radījusi tā īpašniece Ģiedre Velickiene, aromterapeite un divu dēlu mamma.

Giedre ieinteresējās pat aromterapiju 14 gadu vecumā.

Pēc pāris gadiem, 16 gadu vecumā, viņa jau saprata, ka aromterapija ir viņas dzīves ceļš.

Ģiedre lasīja, studēja, jauca, eksperimentēja un mācījās pie labākajiem speciālistiem Lietuvā un ārpus tās robežām.

Viņa noticēja aromterapijas spēkam un vēlējās dalīties ar citiem.

Ģiedre pabeidza aromterapijas masāžas kursus un tajā pašā gadā atvēra savu masāžas studiju. Viņa izgatavoja savus eļļu maisījumus katram klientam personīgi, lai dziedinātu viņu individuālās problēmas. Ģiedre vienmār klientiem ir ieteikusi sākumā dot iespēju dabiskajai aromterapijai.

2011.gadā, kad piedzima pirmais dēls Arvidas, hobijs dabiski pārauga par biznesu. Ģiedre izveidoja produktus, kuri bija nepieciešami viņas dēlam: šķiļoties zobiem, pret kolikām, miega problēmām, iesnām un klepu.

Kad viņa dalījās ar infromāciju par šiem produktiem ar citiem vecākiem savā apkārtnē, kļuva skaidrs, ka viņai nepieciešama laboratorija, lai izpildītu pieprasījumu.

Viss, ko Ģiedre rekomendē saviem klientiem, sākotnēji ir palīdzējis viņas pašas bērnam. Visbeidzot aromterapijas līnijā tika iekļauti produkti visai ģimenei. Līnija bija radīta, lai tiktu galā ar ikdienas grūtībām pilnīgi dabiskā veidā.

2015.gadā Ģiedre absolvēja Medicīnas Universitāti, lai padziļinātu un nostiprinātu viņas zināšanas par cilvēku fizioloģiju.

Vēl joprojām aromterapija ir gan Ģiedres, gan viņas ģimenes ikdienas dzīves izvēle.

Pēc deviņu gau ceļojuma maģisko aromātu pasaulē, mēs esam izauguši: mums ir sava laboratorija un pati labākā mammu un tētu komanda!

2019.gadā “Sociāli atbildīga biznesa godalgas” apbalvošanas pasākumā mūsu kompānija ieguva “Ģimenei draudzīgas organizācijas” nomināciju.

Šodien aromáma is viszināmākā aromterapijas līnija Lietuvā:

-Mēs esam aktīvi sociālajos tīklos;

-Mēs sniedzam bezmaksas lekcijas, seminārus un individuālās konsultācijas par dabisku veidu, kā risināt ikdienas grūtības;

-Lietuvā mēs ziedojam mūsu produktus katra jaundzimušā bērna komplektam;

-Mēs piedalāmies un veidojam savus sociālos projektus;

-Mēs atbalstām sociālās iniciatīvas;

-Un mēs daudz darām, lai ieguldītu Lietuvas sociālās, kultūras un ekonomiskās dzīves attīstībā.

Mūsu mērķis 2019.gadā bija sasniegt ikkatru māju Lietuvā. Salīdzinot mūsu pārdošanas rezultātus ar oficiālās statistikas datiem, mūsu produkti jau ir sasnieguši katru trešo mājsaimniecību Lietuvā!

Mūsu misija ir būt katrā ģimenē un ikkatrā mājā. Mēs sapņojam būt kā vērtīgs aromātisks rituāls rītos un vakaros, dienu no dienas. Rituāls, kurš sniedz mīļumu, rūpes, apskāvienus, glāstus…

Vēl vairāk, 2019.gadā mēs esam radījuši mūsu skaistumkopšanas līniju “Esi , kas tu vēlies būt”. Produkti, kuri iekļauti šajā līnijā, ir ļoti populāri lietuviešu sieviešu vidū un ir gods teikt, ka viens no produktiem, stiprinošā galvas ādas un matu maska “Pasakainais Rozmarīns”, ieguva zelta medaļu nacionālajā konkurā “Labākais nacionālais zīmols 2019”.

Vēl joprojām mūsu produktu līnija paplašinās, mēs esam izveidojuši īpašu līniju, rūpējoties par vīriešiem.

Mūsu sapnis ir dalīties pieredzē ar Latvijas mammām un tētiem. Ieaicināt aromterapiju kļūt par daļu no jūsu ikdienas. Piedāvāt jums alternatīvus risinājumus ikdienas problēmu risināšanai pilnīgi dabiskā veidā.

Kopīgi radīsim šo aromātu pasauli!