Apmaksa par precēm.

E-veikalā Jūs varat norēķināties Jums ērtā veidā: paypal, paysera, internetbankas pārskaitījums. Papildus par šo pakalpojumu nav jāmaksā. Ja izvēlaties maksāt, saņemot preces, izmantojot Omniva vai DPD, ir jāmaksā 1 eiro par naudas iekasēšanu.

Piegāde

Karantīnas laikā preces tiek piegādātas 3-10 dienu laikā.

Sūtījumi Latvijā tiek nosūtīti uz Omniva pakomātiem un DPD Pickup punktiem.

Sūtījumus uz mājām piegādā DPD kurjers.

Kad sūtījums atrodas Jūsu izvēlētajā pakomātā vai Pickup punktā, Jūs saņemsiet īsziņu ar informāciju, kas nepieciešama sūtījuma saņemšanai. Kad sūtījumu piegādā kurjers, informatīvais ziņojums tiek saņemts divas reizes, pirmo reizi sūtījuma piegādes priekšvakarā (ziņojums ir informatīvs par Jums piegādājamo sūtījumu. Ar ziņojuma palīdzību Jūs varat mainīt piegādes adresi, datumu vai novirzīt sūtījumu uz ērtāko DPD pašapkalpošanās terminālu) nākamo ziņu Jūs saņemsiet piegādes dienā ar informāciju par piegādes laiku. Ja nesaņemat paziņojumus, bet esat saņēmis no mums apstiprinājumu, ka Jūsu sūtījums ir nosūtīts un nav piegādāts 3 dienu laikā, rakstiet mums ziņojumu FB vai uz e-pastu info@aromama.lv ar savu pasūtījuma numuru, un mēs noteikti palīdzēsim Jums atrast Jūsu sūtījumu ☺

Iepērkoties par 20 un vairāk eiro, mēs piegādājam uz OMNIVA pakomātiem un DPD Pickup punktiem bez maksas, un, iepērkoties par 35 un vairāk eiro, Jūsu paku DPD kurjers piegādās bez maksas!

Vispārējie noteikumi 

Šo preču pirkšanas – pārdošanas noteikumi (turpmāk – Noteikumi) ir abām pusēm obligāts juridisks dokuments, kurš nosaka Pircēja un Pārdevēja tiesības, pienākumus un atbildību Pircējam iepērkoties internetveikalā.

Pārdevējs patur tiesības mainīt, labot vai papildināt noteikumus jebkurā laikā, ievērojot juridiski noteiktās prasības. Pircējs par to tiek informēts internetveikala mājaslapā. Pircējam iepērkoties internetveikalā tiek piemēroti Noteikumi, kurus pielieto pasūtījuma veikšanas brīdī.

Iepirkties internetveikalā ir tiesīgi:

-Spējīgas fiziskās personas, t.i., pilngadību sasniegušas personas, kuru rīcību neierobežo tiesas rīkojums;

-Nepilngadīgie no 14 līdz 18 gadu vecumam, tikai ar vecāku vai aizbildņu piekrišanu, izņemot gadījumos, kad tie paši atbild par saviem ienākumiem;

-Juridiskās personas;

-Visu augstākminēto personu pilnvarotie pārstāvji.

Pārdevējs, apstiprinot noteikumus, tā pat garantē, ka, saskaņā ar noteikumu 1.3. punktu, Pircējam ir tiesības iepirkties internetveikalā.

Līgums starp Pircēju un Pārdevēju uzskatāms par spēkā esošu no tā brīža, kad Pircējs internetveikalā ir noformējis preču grozu, norādījis piegādes adresi, izvēlējies norēķināšanās veidu un ir iepazinies ar Pārdevēja noteikumiem, nospiedis pogu ‘’Apstiprināt pasūtījumu’’ (sk. 5 punkta ‘’Preču pasūtīšana, cenas, apmaksas kārtība, termiņi’’)